Fast
translator
One Word for One World
One Word for One World

Ceny – Tutaj znajdą Państwo informacje na temat kosztów tłumaczenia

Tłumaczenia pisemne:

Nasze ceny za tłumaczenia pisemne orientują się na liczbie słów w dokumencie wyjściowym. Proszę wybrać w miejscu „język wyjściowy” język swojego dokumentu, a otrzymają Państwo przegląd cen i kombinacji języków. Do wszystkich cen należy doliczyć podatek VAT.

Proszę pamiętać, że poniżej podane ceny mają charakter orientacyjny. Każdą ofertę przygotowujemy bowiem indywidualnie, biorąc pod uwagę m.in. format pliku, termin dostarczenia tłumaczenia oraz stopień trudności tekstu

Biuro tłumaczeniowe Fasttranslator

Chętnie jesteśmy do Państwa dyspozycji w dziedzinie profesjonalnych tłumaczeń. Proszę złożyć już teraz indywidualne zapytanie ofertowe przez e-mail.

jak i liczbę powtórzeń zawartych w tekście.

Również rabaty dla nowych klientów i upusty przy większych zamówieniach rozważamy indywidualnie.

Tłumaczenia ustne:

Z powodu wielu różnych czynników, które wchodzą w grę podczas zlecenia tłumaczenia ustnego, podanie konkretnej ceny jest tutaj niemożliwe. Proszę złożyć zapytanie ofertowe, a otrzymają Państwo indywidualną ofertę od jednego z naszych kierowników projektów.

Język wyjściowy:

Język wyjściowy Język docelowy Cena PLN Język wyjściowy Język docelowy Cena PLN
Polski Angielski 0,68 Polski Litewski 0,68
Polski Chiński 1,48 Polski Łotewski 0,68
Polski Duński 0,81 Polski Niemiecki 0,76
Polski Estoński 0,68 Polski Norweski 0,85
Polski Fiński 1,02 Polski Rosyjski 0,68
Polski Holenderski 0,81 Polski Szwedzki 0,93

Już teraz mogą Państwo złożyć bezpłatne i niewiążące zapytanie ofertowe. Mogą Państwo użyć w tym celu nasz formularz ofertowy (po prawej) lub wysłać nam swój dokument mailem, podając kombinację języków oraz termin dostawy.

American TranslatorsAssociation LogoLogo of EUATC and VViNProz logoDIN CERTCO logoKiva supporter logo
Profesjonalni tłumacze preferują naszą agencję tłumaczeniową. Fasttranslator jest członkiem największej na świecie sieci tłumaczy ProZ, gdzie 42 tłumacze ocenili nas na 5,0 z 5 możliwych punktów.